Overslaan en naar de inhoud gaan

Bol vervangt Hema met 'festivalwinkel' op Lowlands

Het Nederlandse warenhuis stond zeventien jaar lang bekend als hotspot voor menig festivalbezoeker.
bol lowlands
Bol heeft zich gemeld met een 'flink hoger bod' dan Hema, aldus Lowlands.
bol lowlands
Bol heeft zich gemeld met een 'flink hoger bod' dan Hema, aldus Lowlands.

Bol bombardeert zichzelf tot De Festivalwinkel van Lowlands, dat aankomend weekend zo'n 65.000 bezoekers in Biddinghuizen verwacht. Van donderdag tot en met maandag is de fysieke winkel 24 uur per dag geopend met een assortiment bestaande uit need to haves als ondergoed en zonnebrand, maar ook bijvoorbeeld luchtbedden en draagbare bluetooth-speakers. Handig voor wie het vergeten is mee te nemen of simpelweg nieuwe spullen nodig heeft. 

Premium

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen lezen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in