Overslaan en naar de inhoud gaan

Quote 500-lijst uit de schappen

De speciale editie 2002 van Quote met daarin de vijfhonderd rijkste Nederlanders moet uit de handel.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De president van de rechtbank in Amsterdam bepaalde gisteren in kort geding dat de nummers van het blad die nu nog in de winkels liggen, op straffe van een dwangsom van maximaal 100.000 euro, moeten worden teruggehaald. Quote is des duivels en gaat in hoger beroep. Vastgoedhandelaar Willem Endstra, wiens naam vaak in verband wordt gebracht met het criminele circuit, eiste een week geleden dat de Quote, met daarin zijn foto, uit de kiosken zou verdwijnen. Endstra vreest voor zijn veiligheid. Hij is hiervoor meerdere keren gewaarschuwd door de Criminele Inlichtingendienst (CRI). Alhoewel zijn naam in brede kring bekend is, is zijn gezicht dat niet. Volgens zijn advocaat, mr. S. Kalff, kan Endstra alleen daarom nog zonder lijfwacht door het leven. Adjunct-hoofdredacteur Mark Koster vindt de uitspraak een schande voor de vrijheid van meningsuiting. ‘Dit is persbreidel die bestaat in dictatoriale landen. Wij gaan daarom in beroep en als het moet tot het hoogste rechtsorgaan in Europa', aldus Koster.

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in