Overslaan en naar de inhoud gaan

20 procent meer omzet voor Jumbo

De omzet van Jumbo Supermarkten steeg in 2006 naar 972 miljoen euro. Ten opzichte van 2005 betekent dat een stijging van 20 procent.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Als gevolg van de omzetgroei groeit het marktaandeel van Jumbo Supermarkten in 2006 naar 4,2 procent (bron: IRI).De omzetstijging kwam volgens Jumbo onder andere door uitbreiding van het aan-tal winkels van 76 naar 94, en een betere omzet in bestaande supermarkten. De laatste groep noteerde een autonome omzetstijging van ruim 4 procent.

related partner content for mobile comes here

In augustus nam Jumbo 12 Konmar-winkels over. Aan het eind van 2006 werd bij deze winkels een omzetstijging gerealiseerd ten opzichte van de oude situatie van ruim 65 procent.

De supermarktketen verwacht in 2007 weer een tiental nieuwe winkels te kunnen openen. Als gevolg daarvan denkt het bedrijf dat de omzet in 2007 ruim boven de 1 miljard euro zal komen.
Jumbo Supermarkten is een familiebedrijf dat in 1982 ontstaan is uit de Van Eerd groothandel, opgericht in 1921. Op dit moment telt Jumbo 94 winkels, waarvan 67 filialen en 27 franchisevestigingen. In totaal biedt Jumbo Supermarkten werkgelegenheid aan ruim 12.000 medewerkers.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in