Overslaan en naar de inhoud gaan

Boudisque hekelt Hunkemöller's Bodique

Muziekketen Boudisque is niet blij met de nieuwe naam voor de Nederlandse lingerieketen Hunkemöller: Bodique.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Eigenaar Richard van der Veen van Boudisque wil mogelijk stappen ondernemen tegen Hunkemöller. 'We zullen ons informeren wat we hiermee gaan doen. We hebben onze naam niet voor niets gedeponeerd’, zegt hij in Het Parool.

related partner content for mobile comes here

Hunkemöller wil een nieuwe naam om buiten Nederland te kunnen uitbreiden. De Duitsklinkende naam levert vooral in Angelsaksische landen en in Frankrijk problemen op.

Hunkemöller is zich van geen kwaad bewust. Topman Martin Zieger van moederbedrijf Maxeda verwacht weinig problemen met de naam. 'Alles is wereldwijd gecheckt', zegt hij. 'Er waren twee hobbels, één in Polen en één in Spanje en die zijn allebei opgelost. Je wilt niet weten wat mensen allemaal registeren, ze zijn echt gek.'

Het bedrijf wijst er ook op dat de activiteiten elkaar niet overlappen; Boudisque verkoopt geen lingerie, Bodique geen cd's.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in