Overslaan en naar de inhoud gaan

Videorecorder splijtzwam voor adverteerders en tv-netten

Amerikaanse adverteerders en de grote tv-netten komen er in hun jaarlijkse onderhandelingen voor het nieuwe seizoen dit jaar nauwelijks…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Elk voorjaar is het groot bal op Madison Avenue: de tv-netten CBS, ABC, NBC en Fox verzamelen zich virtueel met de grote mediabureaus die in contact staan met de adverteerders om de reclametijd te verhandelen.

related partner content for mobile comes here

Een jaar terug nog, (betaalde toegang) was het binnen een paar weken voor de bakker. Maar anno 2006 komen de partijen er moeilijk uit.

De belangrijkste reden: het toenemende aantal vertraagde kijkers: in 2005 was het aantal frequente DVR-lkijkers nog 11 miljoen, dit jaar groeit hun aantal naar verwachting naar 16 miljoen. Dat wordt een factor om rekening mee te houden.

Slaan deze mensen en masse advertenties over of niet? Het antwoord op deze vraag verdeelt de koper en verkoper van reclametijd. ABC (van Disney) erkent dat je DVR-kijkers niet kunt meetellen als reclamepubliek, maar schoorvoetend. Grootste probleem: gebrek aan betrouwbare data over exact kijkgedrag.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in