
Kwam op ?hotspot.nl het bericht "Nerdy T-shirt detecteert en signaleert Wi-Fi " tegen.
In dit artikel wordt een Wi-Fi detecterend t-shirt besproken dat ThinkGeek in de aanbieding heeft.
Vacatures
Specialist Online Marketing
FirdaAllround Communicatieadviseur (28-32 uur)
CTGBContent Creative- RTL Tonight
Banijay Benelux.comHet t-shirt - uiteraard in zwart en van katoen - beschikt over een ingebouwde 802.11b en g signaal detectie en licht op als een draadloos internet netwerk gedetecteerd wordt.
Waarom is dit relevant voor marketeers? Enerzijds doordat er geen enkele vorm van advertentie is bedreven maar puur door de mond-tot-mond reclame, blogs en internet communicatie de volledige voorraard reeds uitverkocht is. Het is niet de eerste keer dat een niche product via deze goedkope manier van publiciteit een enorm succes boekt.
Maar ook het feit dat WiFi aanbieders hiermee beter hun doelgroep kunnen bereiken is interessant. Termeer dat er vaak geklaagd wordt dat er te weinig hotspots zijn (door gebruikers) en dat deze te weinig gebruikt worden (door aanbieders)
Aan de andere kant biedt het sensing & actuating gehalte van dit t-shirt natuurlijk marketing mogelijkheden .... bijvoorbeeld door een sensor die oplicht als er een gewenste dienst, product of persoon in de buurt is. Met RFID tagging is dit absoluut mogelijk en zou er een nieuw marketing communicatie kanaal geopend kunnen worden.
Interessante ontwikkeling met leuk gadget
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee