
Op 18 februari worden de resultaten gepresenteerd en bediscussieerd in club Panama te Amsterdam. Vooruitlopend op deze sessie alvast een paar opvallende tussentijdse resultaten:
Vacatures
Communicatiemedewerker
AVROTROSProduct Marketing Manager EMEA
Legrand AV Netherlands BVOnline Advertising Consultant (NL)
VONQ- Op dit moment denkt bijna 80 procent van de respondenten in 2010 meer tijd en geld te gaan investeren in online advertising. Deze groei zou dan vooral ten koste gaan van TV, radio, telemarketing en print.
- Binnen de categorie online advertising lijkt ‘social media’ vooralsnog de grootste stijger te zijn, op de voet gevolgd door search engine advertising.
- Saillant detail is dat Facebook naar verhouding meer lijkt te gaan profiteren van deze stijging dan Hyves.
- E-mail marketing lijkt het plafond een beetje bereikt te hebben en banners zijn alweer op hun retour. Althans, dat verwacht reclamemakend en adverterend Nederland.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee