Overslaan en naar de inhoud gaan

RTL4 in week 1 marktleider

Met een marktaandeel van 16,6 procent was RTL4 afgelopen week marktleider op tv (tijdvak 18.00-24.00 uur (6+).
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

RTL5 kwam uit op 7,1 procent en RTL7 scoorde 4,3. De RTL-zenders komen daarmee samen op 28,0 procent. Nederland 1 had een aandeel van 13,0, Nederland 2 11,8 en Nederland 3 6,5. De publieke zenders hadden daarmee een gezamenlijk aandeel van 31,3 procent. SBS6 behaalde een aandeel van 11,6 procent, Net5 had 5,4 en Veronica 4,4. Samen komen de SBS-zenders uit op 21,4. Talpa scoorde 5,0 procent.

related partner content for mobile comes here

Best bekeken programma was Spoorloos met 2,283 miljoen kijkers. Het Journaal van 20.00 uur op donderdag was goed voor 2,197 miljoen kijkers, GTST op maandag had 2,142 miljoen belangstellenden. Vermist trok 2,117 miljoen kijkers en Baantjer scoorde 2,012 miljoen kijkers.

Bron: SKO.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in