Overslaan en naar de inhoud gaan

Zes Haagse topsporters worden ambassadeur voor Den Haag Topsport

Het zijn duurloper Khalid Choukoud, golfsurfer Yannick de Jager, motorcoureur Tony Covena, beachvolleyballer Sophie van Gestel, snowboarder…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

is een verbintenis aangegaan met zes officiële Den Haag Topsport-ambassadeurs, voor het promoten van Den Haag als sportstad aan zee. De groep is jong en divers; duurloper Khalid Choukoud, golfsurfer Yannick de Jager, motorcoureur Tony Covena, beachvolleyballer Sophie van Gestel, snowboarder Dimi de Jong en Judoka Anicka van Emden zijn in 2015 het visitekaartje van Den Haag Topsport.

related partner content for mobile comes here

Rolmodel voor de Hagenaar

Nienke Nijenhuis, manager Den Haag Topsport: ‘Den Haag excelleert op diverse vlakken binnen de topsport. We geven op deze wijze de topsport in Den Haag een gezicht voor de Hagenaar. We mogen met z’n allen trots zijn op hoeveel Den Haag bereikt in de sport. We zijn zeer verheugd dat deze zes toppers zich aan ons hebben verbonden. Op deze manier kunnen we elkaar helpen en bijdragen aan elkaars doelstellingen. Daarnaast simuleert een rolmodel, want dat zijn ze, de Hagenaar om op zijn of haar niveau aan de slag te gaan met sport.’

Rio de Janeiro

De ontstane samenwerking met de ambassadeurs en Den Haag Topsport is voor de sporters een steun in de rug bij het behalen van hun doelen, zoals staan op de Olympische Spelen 2016 in Rio de Janeiro.

Binnenkort worden alle ambassadeurs zowel apart als gezamenlijk binnenkort gepresenteerd door middel van een campagne aan de Haagse sportfan gepresenteerd.

Sportstad aan zee

Den Haag Topsport is verantwoordelijk voor de uitvoering van het gemeentelijke topsportbeleid, met als doel Den Haag als sportstad aan zee op de kaart te zetten en het algehele topsportklimaat in de stad te optimaliseren.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in