
Via het Linkwell-netwerk kunnen werkgevers hoger opgeleide professionals vinden. Linkwell verenigt de websites van Reed Business die zich richten op verschillende niche-markten als bouw, zorg, finance, ICT, hoger management en overheid.
Het netwerk van Linkwell bestaat nu uit 13 websites van Reed Business en partners en moet steeds verder worden uitgebreid. Uitgever Jos Swinkels claimt dat werkgevers juist ook de latente kandidaat, die vaak moeilijk te vinden is, aantreft in de niches van Linkwell. 'Deze zeer belangrijke groep vind je niet bij de algemene vacaturesites.'
Vacatures
Creatieve Marketing Communicatie medewerker
Stichting Federatie Financieel PlannersCommunicatieadviseur – Buurtteam Zuidoost & Weesp-Driemond (40 uur)
B&AChannel Marketing Manager Project Business
SomfyDe nieuwe naam en pay-off (Linkwell. Het niche- recruitmentnetwerk van Reed Business) worden bekendgemaakt met een crossmediale brandingcampagne in print, online en op de radio.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee