Overslaan en naar de inhoud gaan

Mountain maakt verpakkingsdesign Karvan Cévitam Ice Tea

Het Haagse designbureau heeft het verpakkingsdesign ontwikkeld voor twee nieuwe siropen van Karvan Cévitam.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De twee nieuwe smaken zijn citroen en perzik.

related partner content for mobile comes here

Creatieve rationale

Een belangrijke merkwaarde van Karvan Cévitam is volgens Mountain onbevangenheid; de vrijheid in het gebruik van het product zorgt ook voor een emotionele waarde. Die vrijheid, onbevangenheid en speelsheid komt terug op de verpakking in de zomerse en zonnige taferelen die op spontane wijze vanuit de siroop ontstaan.


Mountain: ‘Leuk aan deze verpakking is dat je op handwaarde steeds nieuwe elementen in de siroop ontdekt en je nieuwsgierigheid wordt beloond.’


Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in