Overslaan en naar de inhoud gaan

Meer verspreidingsruimte regio-omroepen

De verspreidingsbeperking voor de programma's van de publieke lokale en regionale omroepinstellingen vervalt.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De ministerraad heeft op voorstel van staatssecretaris Van der Ploeg van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen ingestemd met deze wijziging van de Mediawet. De wijziging moet leiden tot een verbetering van de concurrentiepositie van satellietaanbieders ten opzichte van aanbieders van andere infrastructuren. Zo kunnen de programma's in de toekomst niet alleen via de ether en de kabel, maar ook via de satelliet worden uitgezonden in de gemeente of provincie waarvoor ze bestemd zijn. Hiermee wordt ook tegemoet gekomen aan de wens van veel kijkers en luisteraars om programma's van naburige provincies te ontvangen. Verder wordt de regeling over programmaraden gewijzigd. In de huidige Mediawet is al vastgelegd dat gemeenten een onafhankelijke programmaraad moeten instellen. Het voorstel voorziet in wijzigingen om het functioneren van deze programmaraden te verbeteren.

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in