Overslaan en naar de inhoud gaan

Campina lanceert lijn van biologische zuivelproducten

Melk, karnemelk en yoghurt van Nederlandse boerderijen
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Campina presenteert vandaag een nieuwe lijn van dagverse biologische zuivelproducten: Campina Biologisch. 

related partner content for mobile comes here

De biologische melk, karnemelk en yoghurt zijn op duurzame wijze geproduceerd door Nederlandse boeren. Aldus Campina. 

Duurzame voedselproductie  

Campina Biologisch voldoet aan de Europese regelgeving voor biologische voedingsmiddelen. Ook worden alle 140 Nederlandse Campina Biologisch-boeren jaarlijks gecontroleerd door inspecteurs van Skal - een onafhankelijke organisatie voor het toezicht op de biologische productie in Nederland. 

De dieren krijgen biologisch geteeld voer dat grotendeels afkomstig is uit de regio. 

‘We zetten hiermee een nieuwe standaard en zullen blijven innoveren om te blijven voorzien in de behoeften van onze consumenten”, aldus Marloes Schulte, marketing directeur FrieslandCampina Consumer Dairy Nederland 
  
Klimaatneutrale verpakking 

De nieuwe verpakking van Campina Biologisch is gegarandeerd klimaatneutraal en 100% recyclebaar. De dop en de coating bestaan uit gecertificeerd polyethyleen, gemaakt van organisch restmateriaal.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in