Overslaan en naar de inhoud gaan

Bol.com geeft een dagje privé-eiland weg

Webwinkel organiseert samen met bureaus A Friend of Mine, Raúl&Rigel en LEWIS een winactie via WhatsApp
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Gelukkige winnares Jet Heijstek mag zaterdag samen met veertien vrienden naar het privé-eiland van bol.com ergens in Nederland. Jet won samen met haar vriendengroep de wedstrijd die de webwinkel organiseerde.

related partner content for mobile comes here

UPDATE: Jet en haar vrienden zijn naar het eiland geweest en daarvan maakte Bol.com de volgende video:

Er is iets misgegaan bij het weergeven van de video. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.

WhatsApp-wedstrijd

Afgelopen vrijdag begon de competitie. Bol.com publiceerde op Facebook. De deelnemers moesten een WhatsApp-groep aanmaken met minimaal 12 en maximaal 15 vrienden. Vervolgens moesten zij het speciale actie-telefoonnummer van bol.com toevoegen. Ze konden zich ;s nachts aanmelden.

De deelnemers ontvingen iedere dag een opdracht of raadsel en moesten dezelfde dag antwoord geven. Wie het juiste antwoord gaf, kreeg paar letters die aan het einde van de wedstrijd samen een code van twee woorden vormden. De groep van Jet gaf als eerste de juiste code door en won de prijs.

In totaal deden er ruim zestig groepen mee. De wedstrijd is onderdeel van de zomercampagne van bol.com, ‘Zorgeloos Zomeren’.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in