Overslaan en naar de inhoud gaan

ADCN presenteert jury voor 2017

Dit jaar ook gastjuryleden, onder wie Oscar-winnaar Armando Bó (Birdman) en filmregisseur Dougal Wilson (o.a. reclames voor John Lewis)
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

De jury van de ADCN Awards 2017 is bekend. Zij zullen bepalen wie dit jaar de Lampen winnen, de Nederlandse vakprijzen voor creatieve communicatie- en reclamecampagnes.

related partner content for mobile comes here

Gastjuryleden

In de jury zitten dit jaar ook gastjuryleden, onder wie designer Bruce Duckworth (voorzitter van D&AD in London), tech-ondernemer Boris Veldhuijzen van Zanten (The Next Web), Fotograaf des Vaderlands Robin de Puy, Oscar-winnaar Armando Bó (Birdman), Top Notch oprichter Kees de Koning en filmregisseur Dougal Wilson (bekend van onder andere de John Lewis reclames).

Record aantal winnaars

ADCN directeur Dinesh Sonak: ‘Wij hebben een zeer diverse jury samengesteld. Verder zit in deze jury een record aantal winnaars van ADCN Lampen, Dutch Design Awards, D&AD Pencils, Cannes Lions en Webby Awards. We hebben gastjuryleden uitgenodigd om te zorgen voor meer kwaliteit en objectiviteit in de jurydiscussies.’

Volgende week maakt ADCN de jury voor de Impact Lamp bekend. Het complete overzicht van de jury . Inzenden voor de Lampen kan nog .

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in