Overslaan en naar de inhoud gaan

Genomineerden Amsterdam Business Award bekend

Onderzoeksbureau Effectory, real time bidding platform Improve Digital en zorginnovator YouMedical zijn genomineerd voor de Amsterdam…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De ondernemersprijs is een initiatief van het regionale zakenplatform MeerBusiness Amsterdam. De genomineerde bedrijven worden beoordeeld op innovatief denkvermogen, duurzaamheid, toekomstvastheid, maatschappelijke betrokkenheid en de bijdrage aan de regio.

related partner content for mobile comes here

Effectory is gebaseerd op de gedachte dat organisaties die beter in contact staan met hun medewerkers en klanten, beter presteren. Het bedrijf verricht sinds 1996 medewerkersonderzoek en (intern) klantenonderzoek.

YouMedical produceert sinds 2005 producten voor de gezondheidszorg voor zelfbehandeling, het voorkomen van ziekten en het verbeteren van het welzijn van de mens.

Improve Digital wil de verkoop van digitale media automatiseren en de inkomsten voor de uitgevers maximaliseren door middel van een real time bidding platform voor online advertentieruimte.

De Amsterdam Business Award wordt op 28 maart uitgereikt in Hotel Krasnapolsky. De winnaar volgt Rituals op en ontvangt een advertentiebudget van €25.000 in de Telegraaf. Tijdens het galadiner wordt ook voor de tweede keer de Culture Award uitgereikt en voor het eerst de Amsterdam International Business Award.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in