Overslaan en naar de inhoud gaan

Conclusion breidt uit met 7 consultants

Groep nieuwe consultants versterkt het bureau in omgevings- en projectcommunicatie.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Annelotte Tolboom werkte bijna vijf jaar als communicatieadviseur op voornamelijk ICT-projecten bij de politie. Voor Conclusion is ze aan de slag gegaan bij Rijkswaterstaat en het Ministerie van Veiligheid en Justitie. Daarbij maakt ze vooral gebruik van haar kennis over verander- en projectcommunicatie. 

related partner content for mobile comes here

Renske Bakker is afkomstig van Bestuur Regio Utrecht (stadsregio). In dit politieke-bestuurlijke speelveld werkte zij ruim zes jaar als communicatieadviseur voor met name OV-projecten. Op 1 oktober is Bakker namens Conclusion Communication gestart bij de Inspectie van het Onderwijs. 

Elske Fukken heeft ruime ervaring binnen de semi-overheid, overheid en samenwerkingsverbanden. De afgelopen jaren heeft ze zich veel beziggehouden met communicatievraagstukken bij gebiedsontwikkeling, duurzame energie projecten en organisatieontwikkeling. Voor Conclusion werkt ze als consultant voor zorginstelling Middin.

Ellen Hinskens is afkomstig van Kluwer Schulinck waar zij werkzaam was als eind- en hoofdredacteur. Bij Conclusion versterkt zij de webredactie en schrijft en redigeert webteksten, factsheets, offertes en andere teksten.

Anika van Dam komt van gemeente Lansingerland, waar ze vier jaar werkte als communicatiemedewerker. Voor Conclusion is Van Dam aan de slag als omgevings- en projectcommunicatie consultant.

Annelies Janssen heeft ruime ervaring opgedaan als communicatieadviseur in de ruimtelijke ordening bij adviesbureaus en de overheid. De laatste twee jaar werkte zij bij Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier voor verschillende grootschalige dijkversterkingsprojecten, zoals de versterking van de Hondsbossche en Pettemer Zeewering en de Markermeerdijken.

Laura van der Zalm komt uit de evenementenbranche. Bij Conclusion is zij aan de slag gegaan als junior communicatieconsultant. Ze werkt mee aan diverse projecten voor verschillende klanten. Daarnaast werkt zij aan het event ‘kennissessie omgevingscommunicatie’

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in