Overslaan en naar de inhoud gaan

ABN Amro wordt mogelijk ABN

ABN Amro gaat mogelijk verder als kortweg ABN.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Er wordt volgens De Telegraaf momenteel op hoog niveau gepraat over de naamsverandering van de eind vorig jaar genationaliseerde bank. Bronnen wijzen op het voordeel van een kortere, krachtigere naam, vooral in het buitenland.

related partner content for mobile comes here

'Met name in de Verenigde Staten heeft de naam ABN Amro het nooit echt goed gedaan', zegt een insider tegen de krant. 'Ze vonden het daar erg veel letters.' Bijkomend voordeel van de onderzochte naamsverandering is dat ten tijde van de fusie van ABN en Amro (1990) eerstgenoemde bekendstond als keurig en zelfs een tikkeltje saai, terwijl Amro-bankiers meer de reputatie hadden cowboys te zijn, aldus De Telegraaf.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in