Overslaan en naar de inhoud gaan

Mobiele rechten Tour de France exclusief naar Sportsplaza

Na de mobiele rechten van de Eredivisie CV heeft Sportsplaza nu ook voor Nederland de exclusieve mobiele rechten van de Tour de France…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Na de mobiele rechten van de Eredivisie CV heeft nu ook voor Nederland de exclusieve mobiele rechten van de Tour de France verkregen.
Hiervoor is een overeenkomst gesloten met de Tourorganisatie.

related partner content for mobile comes here

Als mobiele licentiehouder van de Tour de France 2005 zal Sportsplaza dagelijks het laatste Tournieuws verzorgen op mobiel en internet in Nederland en België.

Dagelijks zijn er Tourbeelden te zien zijn van de start en finish, maar ook de hoogte- en dieptepunten van de etappe. Als afsluiting is er altijd een interview met de etappewinnaar.

Product Manager Sportsplaza Bouk Hoytink zegt tegen het ANP: 'Wij hebben de ambitie om uit te groeien tot dé mobiele sportsite van Europa, ook deze licentie is fantastisch maar nog maar het begin van de ultieme sportbeleving welke mensen mogen verwachten op Sportsplaza'.

Ook op internet zijn vanaf de start van de Tour de France de officiële videobeelden te zien. Samen met een uitgebreide actuele nieuwsfeed en statistische informatie moet het de internetsite worden voor de Tour de France.

Sportsplaza is een onderdeel van .

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in