Overslaan en naar de inhoud gaan

Zaanstad in zee met Brouwer & Partners

Per 1 juli gaat de abri-concessie van Zaanstad naar Brouwer & Partners. Dat maakte de gemeente Zaanstad al enige tijd geleden bekend.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het College van Burgemeester en Wethouders meldt dat het nieuwe contract, dat per 1 juli 2009 ingaat, de gemeente € 6,6 miljoen oplevert, verspreid over 15 jaar.

related partner content for mobile comes here

De huidige 210 abri’s in Zaanstad werden onderhouden door CBS Outdoor. Het contract met dit bedrijf loopt per 1 juli 2009 af. Brouwer & Partners kwam met de gunstigste offerte.

Overweging voor de gemeente was ook dat reizigers meeprofiteren van het nieuwe contract. Alle 210 abri’s worden vernieuwd en daarnaast ligt het in de lijn van de verwachting dat op 100 plaatsen digitale reisinformatiesystemen (DRI) worden geplaatst. Hierop kunnen reizigers de aankomst- en vertrektijden van de bussen lezen.

Wethouder Harm Jan Egberts zegt in een persbericht: ‘Dit nieuwe contract is ons eerste succes in het kader van de financiële strategie, de gemeente is continu op zoek naar manieren om geld te besparen. Daarnaast worden mogelijkheden onderzocht om geld te genereren, zonder dat dit gepaard gaat met belastingverhoging. Dat kan door middel van nieuwe contractvoorwaarden, zoals deze, maar ook door subsidies van andere overheidspartijen.’

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in