Overslaan en naar de inhoud gaan

OR Ten Hagen & Stam: weinig vertrouwen in toekomst

De ondernemingsraad van Ten Hagen & Stam heeft weinig vertrouwen in een toekomst onder Sdu.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Weliswaar is de OR akkoord gegaan met de verkoop van de vakbladuitgever door Wolters Kluwer aan voormalig staatsdrukkerij en -uitgeverij Sdu, maar niet van harte, meldt het Financieele Dagblad. In zijn advies aan het bestuur van Wolters Kluwer stelt de OR akkoord te gaan met de verkoop op basis van rationele en zakelijke afwegingen, om daaraan toe te voegen dat bij een verkoop openheid méér een rol zou moeten spelen. 'Volledige informatie, openheid en transparantie zijn van de zijde van de Sdu wel in woorden uitgesproken, maar niet in daden zichtbaar geworden', staat in het advies. Uitgeefconcern Wolters Kluwer en Sdu Uitgevers bereikten afgelopen oktober overeenstemming over de verkoop van Ten Hagen & Stam. De ondernemingsraad voorziet problemen met de cultuurverschillen tussen Ten Hagen & Stam en Sdu. Ook wordt binnen het bedrijf getwijfeld aan de financiële slagkracht van de koper en bestaat de vrees dat Sdu slechts geïnteresseerd is in een beperkt aantal titels. Directievoorzitter Bert Jongsma van Sdu vindt de uitlatingen van de ondernemingsraad 'niet leuk'. 'Ik heb er alle begrip voor dat als een onderneming de Nederlandse Wolters Kluwer-familie moet verlaten, dat bepaalde gevoelens oproept. Daar komt bij dat er met een bepaalde bril naar Sdu wordt gekeken, als voormalig staatsbedrijf.'

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in