Overslaan en naar de inhoud gaan

Low Car Diet: dag 2

John Reynders, directeur Marketing & Operations Microsoft Nederland, doet mee aan het Low Car Diet (10 dagen zonder auto) en houdt hierover…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het is nog te vaak de keuze tussen asfalt of openbaar vervoer, terwijl ik juist probeer om minder te reizen en mijn werk op een plaats te doen die mij goed uitkomt. Toen bijvoorbeeld bleek dat de openingsbijeenkomst van het Low Car Diet wat uitliep door de vele media-aandacht, heb ik direct mijn agenda aangepast en ben ik op het Regus-kantoor in Amersfoort gaan werken.

related partner content for mobile comes here

In dat kantoor heb ik online twee MT-overleggen gevoerd. Daarna heb ik geëxperimenteerd hoe bellen in de trein me bevalt. Ik had een korte telefonische afspraak en die heb ik gecombineerd met de treinreis richting huis. Omdat ik vóór de spits reisde, zat ik helemaal alleen in de eersteklascoupé en kon ik ongestoord bellen. Zo maakte ik zeer efficiënt gebruik van mijn tijd.

Ik heb gemerkt dat er veel media-aandacht is voor het Low Car Diet. Dat doet me deugd. Ik hoop dan ook echt dat we op deze manier de discussie kunnen starten om de auto vaker te laten staan en wil iedereen oproepen mee te doen aan het experiment.

Ik heb veel reacties gekregen op mijn interview op Nu.nl en ging nog even de mist in tijdens de opnames met Hart van Nederland. Ze wilden een shot maken van het moment dat ik een trein instapte en je raadt het al... net op dat moment sloten de deuren zich en reed de trein weg, nog voordat we überhaupt met het interview begonnen waren. Gelukkig kon ik op station Baarn rechtsomkeert maken en konden we het interview even later vervolgen. Ook voor mij als redelijk ervaren treinreiziger was het blijkbaar even wennen op dag één van mijn Low Car Diet.

">

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in