Overslaan en naar de inhoud gaan

Groei Radio Veronica, Sky Radio

Radio Veronica/103 FM heeft zijn plek op de FM aardig veroverd zo lijkt het. Uit de cijfers van de periode augustus-september 2003 van…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De cijfers vertekenen mogelijk iets, omdat de zender pas op 31 augustus is omgedoopt tot Veronica FM. Toch is het een opvallende groei.
Marktleider Sky Radio 101 FM ziet na twee maanden van dalingen het marktaandeel weer stijgen: van 11,6 naar 11,9. Radio 538 is de tweede zender van Nederland met een marktaandeel van 10,8 (was 11,0). Radio 2 staat op een derde positie en heeft nu een marktaandeel van 10,1 (was 9,9).
De vierde stek is voor Radio 1 dat 0,5 procent moest inleveren en uitkomt op 9,2 procent. Bij 3FM is er lichte groei: van 8,4 naar 8,5. Noordzee FM kan de groei die aanvankelijk werd ingezet niet vasthouden en gaat van 6,1 naar 5,9 procent. AM-zender Radio 10 FM heeft een trouw luisterpubliek want het aandeel van de zender groeit weer: van 4,6 naar 4,7. Yorin FM stijgt ook weer: van 2,8 naar 3,0.

related partner content for mobile comes here

De overige marktaandelen zijn: Classic FM 2,6, Arrow Classic Rock 2,1, Radio 4 1,8, 747 AM 1,1, RTL FM 1,0, ID&T 0,6, Kink FM en Business Nieuws Radio 0,3. De ORN-zenders hebben samen 14,9 procent en de CRN-stations 2,0.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in