Overslaan en naar de inhoud gaan

Belinda Katt naar Camerik Voortman

Per 1 maart heeft Camerik Voortman communicatie en pr-adviseurs in Heerenveen haar team versterkt met senior adviseur Belinda Katt.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Eerder werkte Belinda Katt (40) bij Senter en fusieorganisatie SenterNovem (beide onderdeel van het Ministerie van Economische Zaken) als Senior Communicatieadviseur en teamleider communicatie. Ze was daar verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van een fusie-communicatiestrategie en het opzetten van het corporate communicatiebeleid van de nieuwe organisatie. Ook was ze betrokken bij de campagnes Het Nieuwe Rijden, Nederland Schoon en Zwerfafval en coördineerde ze communicatie-uitvoering van vijftig projecten op het gebied van milieu.

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in