Overslaan en naar de inhoud gaan

Badge introduceert ThuisWinkelKrant

Merchandisingbedrijf Badge introduceert de ThuisWinkelKrant. Daarmee wil ze de verkoop op afstand promoten.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De eerste editie met een oplage van 400.000 exemplaren (16 pagina’s, tabloidformaat) is voornamelijk gevuld met de verschillende shopformules van Badge Direct, de direct marketing tak van de Badge Groep.

related partner content for mobile comes here

Momenteel werkt Badge, ter promotie van haar shops, met advertenties (zogenaamde etalages) in bladen als VI, Elf, Panoroma en Ouders van Nu. Badge Direct beschikt over shops als fanshop.nl, kadoshop.nl en boekenzaak.nl.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in