
Het gaat niet over reclame achter brillenglazen. Dat zal vanzelf iemand uitvinden, die het idee natuurlijk niet heeft uit dit bericht. Nee, het scheelt nog een halve meter: want we krijgen reclame in tafels. De firma Creatable Media maakt van de tafels in uw restaurant reclameborden.
Een nieuwe vorm van narrowcasting, of een vast beeld in de tafels. Dat laatste is een geweldige mogelijkheid: tenminste 25 minuten achter elkaar je beeld onder de snoetjes van eters.
Vacatures
Event Manager
Stichting Anne-BoCommunicatiemedewerker studentenwerving en -voorlichting
TU DelftClient Services Director - Media
ScheepensMaar als ze een dienblad erop zetten, onttrekt dat het zicht aan de reclame? Geen nood, dan maken we doorzichtige dienbladen.
Allemaal echt waar en nu heeft Clear Channel Communications, bekend van de radiostations in de VS, besloten om met dochter Clear Channel Outdoorreclame te gaan verkopen om Creatable Media op het paard te helpen. Dat bericht Wall Street Journal.
Tafeladverteren (woord afgesproken?, haal ik Van Dale weer eens) gaat niet enkel om beelden maar ook om ruimte, van een paar centimeter diep onder de tafel in glas. Zo kun je in dit aquarium bijvoorbeeld een nieuwe mobiele telefoon plaatsen.
De elektronische versie, dus met narrowcasting moet zo te lezen nog worden ontwikkeld.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee