Overslaan en naar de inhoud gaan

Haat en nijd in de consumentenelektronica

Wat een hoop negatieve sentimenten! Dell, Apple, Sony, HP, Canon, Microsoft, Nintendo en andere elektronicabedrijven vallen elkaar…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Natuurlijk was daar de hele , die begon bij Dell. Inmiddels heeft, naast Dell, ook Apple vele accu's moeten herroepen wegens brandgevaar. Fabrikant van de accu's is Sony, die dan ook veelvuldig de krijgt toegeschoven in de media.

related partner content for mobile comes here

HP probeert te profiteren van de ellende bij Dell. Naast de accu recall ligt Dell namelijk ook zwaar onder vuur wegens tegenvallende resultaten, beroerde klantenservice en een mogelijk . HP zit echter zelf met een spionagekwestie, waardoor enkele bestuurders gedwongen zijn om . En afgelopen week moest ook Apple bij monde van Steve Jobs wat buitenhangen: er wordt intern onderzoek gedaan naar de verdeling van Apple opties onder het eigen personeel.

Naast de beruchte accu's zijn er nog wat product recalls gaande. heeft printers terug moeten roepen omdat ook deze spontaan zouden kunnen ontbranden. En Apple heeft moeten toegeven dat haar steeds ongevraagd kunnen gaan herstarten. Gedupeerden mogen zich melden.

Apple zit de laatste tijd overigens wel opvallend vaak in de hoek waar de klappen vallen. Haar nieuwe iTunes 7 was binnen enkele uren na de lancering al en bovendien komen er veel over binnen. Ook de verkopen van de iPod .

De elektronicabranche is in twee kampen verdeeld waar het gaat om de opvolger van de DVD. De HD-DVD van o.a. Microsoft en Toshiba met de Blu-Ray DVD van o.a. Sony, Samsung en Philips. De HD-DVD lijkt daarbij een historische te hebben gewonnen.

Microsoft wordt al langere tijd bekritiseert vanwege het continu uitstellen van Windows Vista, allerlei beveiligingsproblematiek en natuurlijk de zaak die door de EU is aangespannen. Tegelijkertijd start het bedrijf een keiharde, frontale op de Apple iPod.

Sony heeft dat haar nieuwe spelcomputer niet op tijd geleverd kan worden door een gebrek aan, jawel, Blu-Ray spelers. Nintendo komt daar meteen overheen met de dat zij de kerst wel gaat halen.

Het blijft een interessante markt om te volgen. De concurrentie wordt steeds harder en het is dan ook moeilijk te zeggen wie de oorlog zal gaan winnen. Voorlopig hebben we in ieder geval onderwerpen genoeg om over te schrijven.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in