Fietsenmerk VanMoof heeft een serie films uitgebracht over zijn elektrische S2. Die kan dus ook praten, in het Engels. Tegen een oude dame vertelt de elektrische S2 onder meer over zijn antidiefstaltechnologie en de bijbehorende Bike Hunters. Ook innovaties zoals de boost button komen voorbij. De film werd gemaakt door Wefilm.
Het inzicht achter de film is dat veel VanMoof-rijders hun fiets vermenselijken, zegt Ties Carlier, mede-oprichter van VanMoof. 'Door de manier waarop de fiets met zijn geluiden lijkt te reageren op de gebruiker, krijgen mensen het gevoel dat de fiets bijna een levend ding is.'
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandTeamleider Communicatie
KRO-NCRVBelgische Social & Content Marketeer
Kamera Express GroepNaast de twee minuten film zijn er diverse korte video’s gemaakt die zich focussen op één van de innovaties van de fiets. De video's worden wereldwijd ingezet in de nbelangrijskte markten, waaronder Amerika, Engeland, Duitsland, Frankrijk, Nederland en Japan.
De films zijn hier te bekijken:
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee