Overslaan en naar de inhoud gaan

Campina kiest Fitzroy als lead agency

Het zuivelbedrijf verruilt TBWA na een pitch voor Fitzroy.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Zuivelmerk Campina heeft Fitzroy aangesteld als lead agency. Aan de bureaukeuze ging een strategische verkenning en pitchtraject vooraf. Begin 2024 verschijnt een grootschalige nieuwe campagne van Campina, zo meldt het nieuwe bureau.

related partner content for mobile comes here

Geen onbekenden

Fitzroy en Campina zijn geen onbekenden van elkaar. Het bureau heeft eerder dit jaar al verschillende projecten voor Campina gedraaid, waaronder de introductie van een plantaardige lijn. Lidian Reuvekamp, brandmanager van Campina, zegt dat Campina en Fitzroy samengewerkt hebben aan een nieuw platform dat eveneens begin volgend jaar beschikbaar komt. De brandmanager deelt geen nadere informatie over dit platform. 

Eerder bij TBWA

Campina heeft onlangs een pitch gehouden omdat het 'op zoek was naar een nieuw bureau dat ons merk sterker kan positioneren in deze snel veranderende wereld', aldus Reuvekamp. 

Campina zat eerder bij TBWA, vertelt een woordvoerder van het zuivelmerk desgevraagd aan Adformatie. Het bedrijf wil geen verdere details geven over de deelnemers aan het pitchtraject en of er een externe pitchbegeleider betrokken was.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in