Overslaan en naar de inhoud gaan

FrieslandCampina lanceert tv-commercial zonder bureau

FrieslandCampina heeft voor het eerst een corporate communicatie campagne gelanceerd. Zonder reclamebureau nota bene: videoproductiebureau…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

FrieslandCampina wil met The Story of Milk medewerkers en externe stakeholders wereldwijd wijzen op melk als natuurproduct. Na een presentatie van de drie minuten durende versie aan medewerkers van FrieslandCampina wereldwijd in november, werd besloten een corporate campagne te ontwikkelen met deze film als basis. Hiermee is de eerste corporate campagne voor FrieslandCampina gecreërd, sinds het bedrijf in 2008 ontstond door de fusie van Friesland Foods en Campina.

Een verkorte versie van The Story of Milk heeft eerst enkele weken gedraaid als commercial in de Nederlandse bioscopen. Omdat de reacties zeer positief zijn, is ook de volledige drie minuten versie vanaf januari te zien in de bioscoop. De commercial wordt sinds kerstavond ook op de Nederlandse televisie uitgezonden.

De samenwerking tussen 1Camera als corporate cinema agency en opdrachtgever FrieslandCampina is bijzonder te noemen, omdat het hele proces - van interne film tot en met TVC - zonder tussenkomst van een reclamebureau heeft plaatsgevonden.

Opdrachtgever Jan Bles van FrieslandCampina: ‘Ik vind het zo gaaf dat we dit één op één kunnen doen. Zonder een reclamebureau ertussen maar direct met een bureau dat heel goed een briefing kan omzetten in een creatief idee en concreet script. Zo hebben we samen het verhaal van melk en van FrieslandCampina volledig vanuit de kracht van het medium film kunnen vertellen, zonder concessies. Die kracht was groot genoeg om ook een hele externe campagne te sturen.’

Hier de commercial:

Er is iets misgegaan bij het weergeven van de video. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.

Hier de oorspronkelijke ‘The Story of Milk’-video:

Hier ‘The story behind The Story of Milk’:

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in