Overslaan en naar de inhoud gaan

VVN ziet liever opgestoken hand dan middelvinger

Weggebruikers moeten voortaan hun hand opsteken in plaats van hun middelvinger als ze zich in het verkeer aan iemand ergeren.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Veilig Verkeer Nederland (VVN) is daarom de campagne 'Sorry. Kleine moeite, groot gebaar' begonnen, die weggebruikers ertoe moet uitnodigen om bij ergernis in het verkeer in plaats van hun middelvinger hun hand op te steken.

related partner content for mobile comes here

De campagne moet de tolerantie tussen verkeersdeelnemers vergroten. De actie van VVN is vooral gericht op jongeren tussen 16 en 26 jaar. Bezoekers van de site konden hun stem uitbrengen op alternatieven voor het opgestoken middelvingertje. Ze konden er ook voor kiezen om zichzelf een tik op de bovenkant van het hoofd te geven. De opgestoken handpalm bleek onder automobilisten en fietsers het populairst. Op de site kunnen jongeren ervaringen uitwisselen en meedoen aan een wedstrijd waarbij ze hun eigen sorry-gebaar op video vastleggen. (ANP)

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in