Overslaan en naar de inhoud gaan

Podplaza: You ain't seen nothing yet!

Gastcolumnist Gerard Prins van Recipes4Success
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Zoals door de DutchCowboys reeds gemeld is er op podcasting gebied een nieuwe portal Podplaza en ze zijn al weer een tijdje live!

related partner content for mobile comes here

In ieder geval een site om te volgen als het gaat om podcasting. Zal dit een nieuwe volwaardige dienst op het internet gaan worden? Ik ben dan ook benieuwd wanneer er een startpagina komt met alle podcasting items of zullen ze bij de nieuwe plaza zelf zover gaan?

Ik voorspel dat er een commercieel tintje in de podcast komt en de uitdaging zal zijn in hoeverre de gebruikers dit zullen gaan accepteren. Het lijkt me wel wat: Een gesproken recept voor een heerlijk gerecht met een muziekje en precies wanneer je weer iets moet toevoegen in de bereiding ervan komt een lieve stem. Misschien een nieuwe innovatie voor de TomTom?

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in