
Het is voor het eerst dat de NOS een groot voetbaltoernooi op internet uitzendt. Alle 31 wedstrijden worden gratis beschikbaar gesteld. Als twee wedstrijden op hetzelfde tijdstip worden gespeeld, kan de internetkijker beide volgen.
Roeland Stekelenburg, hoofd nieuwe media van de omroeporganisatie: ‘Je kunt ze tegelijkertijd kijken door middel van een klein scherm onderin het beeld dat de andere wedstrijd weergeeft.’
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandTeamleider Communicatie
KRO-NCRVBelgische Social & Content Marketeer
Kamera Express GroepEen extra element is dat tijdens de wedstrijden realtime statistieken worden bijgehouden. Zo kan de kijker precies zien welke ploeg het meeste balbezit heeft of de meeste overtredingen maakt.
Internetgebruikers buiten Nederland kunnen de NOS-streams niet volgen. De NOS heeft alleen rechten voor live-uitzendingen in Nederland en stelt voordat de internetverbinding start vast of de kijker in Nederland is (ANP).
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee