Overslaan en naar de inhoud gaan

Live lancering Creatie op Adobe 'Creative Meet Up Amsterdam'

De nieuwe Creatie staat in het teken van Killed Ideas & Hidden Gems en wordt op 1 juli gelanceerd op het Adobe-event.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Onderdeel van het evenement vormt de lancering van de nieuwe Creatie, met de Amerikaanse fotograaf / regisseur Paul D. Scott als gasthoofdredacteur, Adobe als partner en Bert Hagendoorn als host. Het gezamenlijke doel: creativiteit aanjagen.

related partner content for mobile comes here

Het complete nummer van Creatie staat in het teken van Killed Ideas & Hidden Gems.

Het wil ideeën die om een of andere reden het levenslicht nooit hebben gezien een podium bieden – waarvan Scott er in het magazine meerdere tot leven heeft gebracht.

Daarnaast wordt antwoord gegeven op de vraag hoe je ideeën – tegen alle verwachtingen in – kunt laten vliegen.

Na de lancering spreken onder anderen Mark van der Heijden (), Bart Heideman () en Philip Brink & Hugo van Woerden van over hun ‘verborgen parels’.

Naast de lancering van de nieuwe Creatie wordt tijdens dit event ook de Adobe Creative Cloud 2015 ge-released in Nederland. Adobe evangelisten Rufus Deuchler en Michaël Chaize zullen je in hoog tempo alle Hidden Gems in de nieuwe release laten zien.

Ook wordt er een Behance Portfolio Review georganiseerd waarvoor je jezelf via de website eveneens kunt registreren. Met de experts: Maud Klarenbeek (Wieden+Kennedy), Sanne Braam (FCB / McCann), Vincent Lammers (The Ambassadors), Barry Schwarz (Addikt), Daniel Sytsma (Achtung!) en Harald Dunnink (Momkai).

Een dood idee is geen dood idee, maar vol is wel vol. Registreer je dus ! Het evenement begint om 15 uur.

Fotocredit: Paul D. Scott - Making of Creatie

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in