
In overleg met de raad van commissarissen is besloten om zijn contract te beëindigen, zo werd maandag bekendgemaakt.
De Efteling zegt dat na een periode van zeer sterke groei de nadruk de komende jaren komt te liggen op consolidatie. 'Beide partijen zijn ervan overtuigd dat deze nieuwe fase een andere manier van leidinggeven vraagt', staat in een verklaring.
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandEvent Manager
Stichting Anne-BoCommunicatiemedewerker studentenwerving en -voorlichting
TU DelftDe aankondiging komt op een moment dat de Efteling veel kritiek krijgt van het personeel. Het bedrijf is in een conflict verwikkeld met een deel van de medewerkers over het verdwijnen van de toeslag voor werk op zondag. Personeelsleden klagen (anoniem) in de media over een verziekte werksfeer, intimidatie en een angstcultuur en ze geven de schuld aan de directie.
De Efteling laat weten dat het vertrek van de directeur en het conflict 'oprecht' los van elkaar staan. De Boer zegt op Twitter: 'Jammer dat ik De Efteling ga verlaten, maar consolidatie en Bart de Boer horen niet bij elkaar. Het zij zo…..'
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee