
Dentsu Creative is aangesteld als het nieuwe social-bureau van Volkswagen. Vanuit DC Social, de social-tak van het Amsterdamse reclamebureau, moet van het automerk een 'social love brand' worden gemaakt en daarnaast aansluiting worden gevonden bij 'nieuwe communities'.
Dentsu Creative werkt al langer als themabureau voor Volkswagen, maar daar zijn nu dus social-werkzaamheden bijgekomen.
Een pitch ging hieraan vooraf, waar ook Truus en GoSpooky aan deelnamen. Boomerang Agency, het vorige social-bureau van Volkswagen, nam geen deel aan de pitch.
Herkenbare momenten
Michael Nap, managing director van DC Social, zegt ernaar uit te kijken om met Volkswagen te gaan 'bouwen binnen social culture' aan de hand van 'herkenbare momenten in en rondom de auto'. 'Dat gaat gepaard met een strategie die aansluit op zowel het merk als de beleving van de doelgroep.'
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee