
De Ier presenteert vandaag een voorstel in de Europese Commissie. Momenteel concurreren bedrijven slechts om een deel van de post, met name pakketten en zakelijke post. De overheid bepaalt nog wie de lichte post van consumenten mag ophalen en bezorgen.
’De afgeronde hervormingen vormen het beste bewijs dat ook het laatste deel op tijd klaar kan zijn’, aldus McCreevy, opvolger van Frits Bolkestein voor het vakgebied Interne Markt in de EU. ‘We moeten de waarheid onder ogen zien: Niets doen wakkert nog meer de elektronische post aan.’
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandEvent Manager
Stichting Anne-BoCommunicatiemedewerker studentenwerving en -voorlichting
TU DelftNu zijn er grote verschillen tussen de EU-landen in de postmarkt: Nederland heeft een vrije markt met meerdere concurrenten, terwijl Frankrijk het postbedrijf La Poste beschermt (ANP).
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee