Overslaan en naar de inhoud gaan

‘Overheden moeten gedeeltelijk internet reguleren’

De Icann, de organisatie die de uitgifte van domeinnamen regelt, wil dat het internet gedeeltelijk vanuit overheden wordt geleid.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Volgens Vint Cerf, voorzitter van de Raad van commissarissen van de Icann is het noodzakelijk om de structuur voor het bereiken van de doelstellingen van de Icann te veranderen. De Icann was in 1998 juist opgezet om de regulering over te nemen van de Amerikaanse overheid, om snel tot besluiten en consensus te kunnen komen Nu krijgt de structuur de schuld: het is volgens de Icann niet goed gebleken dat de internetters zelf, met verkiezingen van bestuursleden en de landenorganisaties voor domeinnamen, de dienst uitmaken. Overheden moeten meer inbreng krijgen. In eerste instantie moeten overheden nog eenderde van de bestuursleden gaan leveren, aldus Planet Multimedia.

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in