Overslaan en naar de inhoud gaan

Toyota steekt miljard in zelfrijdende auto

Veel andere automakers en techbedrijven investeren al fors in de ontwikkeling van zelfrijdende auto's. Nu is het ook de beurt aan Toyota.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

&;s Werelds grootste automaker zegt 1 miljard dollar (919 miljoen euro) te investeren, niet alleen in de ontwikkeling van de voertuigen, maar ook in robots.

related partner content for mobile comes here

Toyota maakte vrijdag bekend dat het daarvoor een nieuwe onderzoeksfaciliteit opricht. Die gaat onderzoek doen aan de universiteit van Stanford in de Verenigde Staten en aan het Massachusetts Institute of Technology (MIT). Kunstmatige intelligentie speelt bij het onderzoek een sleutelrol, zegt het concern.

Het Japanse autobedrijf kondigde eerder al een samenwerking aan met de twee gerenommeerde universiteiten, waarmee een investering van 50 miljoen dollar was gemoeid. De robots van Toyota worden onder meer ontworpen voor de verzorging van ouderen.

Bron: ANP

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in