Overslaan en naar de inhoud gaan

Nieuwe stijl McDonald's geopend

De eerste McDonald's nieuwe stijl gaat morgen in Delft-Noord open. Het geel en rood is er uit gesloopt, en 'het restaurant weerspiegelt…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De eerste nieuwe stijl gaat morgen in Delft-Noord open. Het geel en rood is er uit gesloopt, en 'het restaurant weerspiegelt kwaliteit op alle fronten na een unieke metamorfose', aldus de ronkende woorden van McDonald's.

related partner content for mobile comes here

Het restaurant aan de Kleveringweg heeft als eerste in Nederland zowel een opfrisbeurt aan de binnen en buitenkant gekregen. De restyling is onderdeel van het McDonald's beleid om alle restaurants een 'eigentijdse, hoogwaardige uitstraling te geven, waarbij sfeer en comfort centraal staan', aldus het concern.

Het persbericht: 'Kleurrijke afbeeldingen en sfeervolle vitrines met de verse ingrediënten die McDonald's gebruikt, benadrukken de aandacht die McDonald's besteedt aan kwaliteit.

'Daarnaast komen gasten op verrassende wijze alles te weten over de producten van McDonald's. Het nieuwe interieur kenmerkt zich daarnaast door heldere kleuren en een speelse indeling.

'Afgeschermde zitplaatsen met trendy meubilair van hoge kwaliteit zorgen ervoor dat elk bezoek aan het restaurant gezellig en comfortabel is. Ook de vernieuwde buitenzijde geeft het restaurant een frisse en moderne uitstraling. Het nieuwe uiterlijk is een ontwerp van de Europese Design Studio van McDonald's Europa. Het is al eerder succesvol geïntroduceerd in Frankrijk, Engeland en Duitsland.'

McDonald's maakt opeens ook werk van duurzaamheid: in september 2007 is bijvoorbeeld duurzame koffie geïntroduceerd en sinds december 2007 maken de restaurants gebruik van scharreleieren.

Nou ja, eigentijdser ziet het er wel uit...

McDonald's heeft in Nederland inmiddels 219 restaurants die per week door ongeveer 3 miljoen mensen worden bezocht.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in