
Dat meldt De Telegraaf. Vrijdag was een laatste overlegronde met de omroepbestuurders. De Vara en BNN onderhandelen nog over de onderlinge verdeling van zendtijd binnen de nieuwe organisatie, zo melden direct betrokkenen aan de krant.
Zoals het er naar uitziet worden Vara-BNN, Tros-Avro en KRO-NCRV de combinaties. Ze krijgen in het nieuwe bestel (vanaf 2016) elk 2,8 keer zoveel zendtijd als de EO, Max en VPRO, die zelfstandig blijven. NOS en NTR bekleden een aparte positie.
Vacatures
Specialist Online Marketing
FirdaAllround Communicatieadviseur
CTGBContent Creative- RTL Tonight
Banijay Benelux.comDoorgaans volgen de achterliggende raden de voorstellen van de omroepbazen, toch kunnen ze de bijna-overeenkomst nog opblazen. Als Hilversum niet uiterlijk 15 november zelf met een plan komt, kiest minister Van Bijsterveldt (Media) voor gedwongen fusies.
Bron: De Telegraaf (Marcel Frost).
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee