Overslaan en naar de inhoud gaan

Nieuw zenderaanbod MTV Networks

MTV Networks introduceert zijn nieuwe zenderaanbod, waarbij onder andere nieuwe digitale zenders.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De distributieovereenkomsten met Ziggo en UPC worden uitgebreid. In november wordt de nieuwe digitale zender Comedy Central Extra gelanceerd bij Ziggo. De zender focust zich op de jong volwassen doelgroep tussen de 18 en 34 jaar met een lichte nadruk op mannen.

related partner content for mobile comes here

Nieuw is ook de digitale zender MTV Music 24, die vanaf 1 september begint bij Ziggo en UPC en waar 7 dagen per week en 24 uur per dag muziek centraal staat.

Op dezelfde datum gaat MTV Live HD ook bij Ziggo van start. Eind 2011 komen, als aanvulling op het huidige analoge en digitale aanbod, HD-simultane uitzendingen van MTV, Nickelodeon, Kindernet en Comedy Central beschikbaar.

Nadat TMF vorig jaar al uit het analoge tv-pakket verdween, gaat de muziekzender nu ook uit het digitale pakket van grote aanbieders als Ziggo en UPC.

Aanvullend op het huidige aanbod zal MTV Networks zijn zenders MTV, Nickelodeon, Kindernet en Comedy Central vanaf het einde van 2011 beschikbaar stellen in HD.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in