
Het Commissariaat concludeerde dit na bestudering van de beschikbare informatie en een op 22 maart gehouden hoorzitting waar Publieke Omroep (NOS) en de Vereniging van Commerciële Radio (VCR) hun visie op de activiteiten van Colorful Radio gaven.
Volgens CvdM-voorzitter Jan van Cuilenburg is onvoldoende duidelijk gebleken dat het radioprogramma Colorful Radio zich door zijn inhoud onderscheidend ten opzichte van de al bestaande publieke radionetten laat kwalificeren als een minderhedenprogramma. Veel eerder lijkt er sprake te zijn van het naast radio 3FM opzetten van een tweede landelijke algemene jongerenzender.
Vacatures
(Marketing-) en Communicatiemanager
Hanab Energy SolutionsAdviseur arbeidsmarkt RDW Toezicht en Beoordeling
RDWMarketing Manager (Maternity Cover – 6 Months)
ArtipoppeDe Mediawet laat het opzetten van themakanalen als neventaak toe. Maar de Publieke Omroep heeft onvoldoende duidelijk kunnen maken dat hier sprake is van een specifiek themakanaal voor minderheden.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee