Overslaan en naar de inhoud gaan

Eurobest 2017: Nederland wint 25 awards waarvan 4 Grand Prix

Bureau N=5 is uitgeroepen tot Nederlands Bureau van het Jaar
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Het Europese festival Eurobest maakt bekend dat Nederland 24 prijzen wint, waaronder negen goud en vier Grand Prix. De Grand Prix gaan naar Nike ‘They call us Leeuwinnen’ (bureau: Wieden+Kennedy Amsterdam) in de categorie ‘design’, ‘KPN Safe Lock’ (bureau: N=5) in de categorie Innovation, 'Evert_45' van KPN (bureau: N=5) in Integrated en Vodafone ‘Get the flow’ (bureau: DDB & Tribal Amsterdam) in de ‘Healthcare’.

related partner content for mobile comes here

Bureau, Netwerk en Adverteerder van het Jaar


Nieuw dit jaar is een award voor 'Bureau van het Jaar' per land. Bureau N=5 won de titel Bureau van het Jaar voor Nederland.

Nieuw dit jaar is een award voor 'Bureau van het Jaar' per land. Bureau N=5 won de titel Bureau van het Jaar voor Nederland.

De award ‘Independent Agency of the Year’ ging naar Grabarz & Partners (Duitsland). Op de tweede plaats stond Jung von Matt (Duitsland) en de derde plaats is voor N=5 (Nederland. Netwerk van het jaar is DDB Wordwide en Intermarché won de prijs voor Adverteerder van het Jaar.

Nederland doet het dit jaar beter dan in 2016. Toen won alleen J. Walter Thompson een Grand Prix en namen Nederlandse makers in totaal 21 awards mee naar huis.

Design

GRANDPRIX: THEY CALL US LEEUWINNEN (NIKE / WIEDEN + KENNEDY)

Direct

BRONS: GET THE FLOW (VODAFONE / DDB & TRIBAL AMSTERDAM)

Entertainment

ZILVER: ABSOLUT - THIS IS OUR HOUSE (ABSOLUT / FIRST DAY OF SPRING)

ZILVER: GET THE FLOW (VODAFONE / DDB & TRIBAL AMSTERDAM)

Innovation

GRANDPRIX: KPN SAFE LOCK (KPN / N=5)

Media

BRONS: GET THE FLOW (VODAFONE / DDB & TRIBAL AMSTERDAM)

BRONS: EVERT_45 (KPN / N=5)

PR

GOUD & BRONS: GET THE FLOW (VODAFONE / DDB & TRIBAL AMSTERDAM en HET PR BUREAU)

Promo & Activation

BRONS: GET THE FLOW (VODAFONE / DDB & TRIBAL AMSTERDAM)

BRONS: THEY CALL US LEEUWINNEN (NIKE / W+K)

Interactive

ZILVER: HOVERING ART DIRECTOR (ADOBE / ACHTUNG!mcgarrybowen Amsterdam)

Integrated

GRAND PRIX: EVERT_45 (KPN / N=5 )

Er is iets misgegaan bij het weergeven van de video. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.

Film Craft

GOUD: WHAT ARE GIRLS MADE OF (NIKE / WIEDEN+KENNEDY AMSTERDAM* / RIFF RAFF London (gedeelde prijs voor Nederland en het Verenigd Koninkrijk)

Healthcare

GRAND PRIX & GOUD: GET THE FLOW (VODAFONE / DDB & TRIBAL AMSTERDAM)

Digital Craft

ZILVER: EVERT_45 (KPN / N=5 )

Film

5 GOUD voor diverse afleveringen van Instagram Stories Features (INSTAGRAM / WIEDEN + KENNEDY) (titels: Broccoli, Warcraft, Spongebob, Meatnado en Date)

GOUD: EVERT_45 (KPN / N=5 )

BRONS: WHAT ARE GIRLS MADE OF (NIKE / WIEDEN+KENNEDY AMSTERDAM* / RIFF RAFF London ( gedeelde prijs voor  Nederland en het Verenigd Koninkrijk)

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in