Overslaan en naar de inhoud gaan

Voor wie wat uitdaging zoekt, Verenigd Koninkrijk zoekt Brexit-communicatieadviseurs

Kandidaten moeten een een goed begrip hebben 'van het mitigeren van reputatierisico's bij het plannen van communicatieactiviteiten'.
Miniatuurvoorbeeld
© 123rf Adrian Black
Miniatuurvoorbeeld
© 123rf Adrian Black

Je kunt het met recht een baan met wat uitdagingen noemen. Het Britse ministerie van Binnenlandse Zaken (Home Office) zoekt ervaren strategische-communicatieadviseurs die hun ‘expertise willen inzetten voor enkele van de belangrijkste problemen waarmee het VK wordt geconfronteerd en een directe rol willen spelen bij het vormgeven van de toekomst van het land’.

related partner content for mobile comes here

De adviseurs bieden ondersteuning aan het hoofd van EU Exit Communications en het ministerie van Binnenlandse Zaken ‘om strategische communicatie van wereldklasse te leveren die zowel impactvol als kosteneffectief is’. Van kandidaten wordt verwacht dat ze communicatiestrategieën ontwikkelen, plannen en implementeren ‘die meetbare veranderingen opleveren’. 

Mitigeren reputatierisico's

Gevraagd wordt de nodige ervaring bij complexe organisaties en projecten en ‘een goed begrip van het mitigeren van reputatierisico's bij het plannen van communicatieactiviteiten’. 

Kun je als Nederlander of ander EU-ingezetene ook solliciteren? ‘Jazeker, laat het bureau dat de sollicitatie begeleidt weten. Je hebt wel een security clearance nodig en moet de laatste 3 jaar in het VK hebben gewoond om in aanmerking te komen.

De verdiensten lopen uiteen 42.709 pond tot 48.984. In euro's is dat € 48,4224 tot € 55,5368. Solliciteren kan tot 10 februari.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid
Peter Woodward

Op dit moment is dat in euros nog...!

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in