Overslaan en naar de inhoud gaan

‘Marketeers meest in trek op arbeidsmarkt’

Albert Heijn en Jumbo plaatsten meeste vacatures in derde kwartaal 2015
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

In het afgelopen kwartaal zijn er ruim 260.000 vacatures geplaatst door werkgevers (exclusief arbeidsbemiddelaars). Dat zegt Jobdigger, een Nederlandse vacaturezoekmachine. Hiervoor zegt het alle vacatures van het gehele Nederlandse web verzameld te hebben, ontdubbeld, geclassificeerd en verwerkt.

Bemiddelaars
Supermarktketens bezetten zowel de eerste als tweede plaats van de top 5 van bedrijven die de meeste vacatures plaatsten. Softwareontwikkelaars zijn net als in het tweede kwartaal erg in trek bij bemiddelaars, net als bij directe werkgevers. Marketeers zijn echter het meest in trek bij de directe werkgevers. Noord- en Zuid-Holland zijn de provincies met het meeste werk, gevolgd door Noord-Brabant, Gelderland en Utrecht. Voor de rapportage werden stages en vrijwilligersfuncties uitgesloten.


related partner content for mobile comes here

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in