Overslaan en naar de inhoud gaan

Happy Horizon lanceert AI-bureau Ainablers en benoemt nieuw management

Het nieuwe bureau wordt geleid door Suraj Sanchit. Bij Happy Horizon-bureau Gracious is Mounir Amlal als managing director benoemd.
Mounir Amlal en Suraj Sanchit
© Mounir Amlal (links) is de nieuwe managing director van Gracious en Souraj Sanchit heeft de leiding over Ainablers
Mounir Amlal en Suraj Sanchit
© Mounir Amlal (links) is de nieuwe managing director van Gracious en Souraj Sanchit heeft de leiding over Ainablers

Happy Horizon lanceert het nieuwe label Ainablers dat klanten wil helpen artificial intelligence effectief te implementeren. Suraj Sanchit neemt de leiding over Ainablers. 'Ons doel is om een brug te slaan tussen de complexe wereld van AI en de praktische behoeften van bedrijven.' Sanchit is afkomstig van gracious, ook onderdeel van de Happy Horizons-groep. 

related partner content for mobile comes here

Bij Gracious is Mounir Amlal benoemd als managing director. Hij werkte eerder bij LG en Samsung.

Walter van de Wege, ceo van Happy Horizon, beschouwt deze ontwikkelingen als een cruciaal onderdeel van de strategie van Happy Horizon. 'We willen altijd vooruitlopen op de curve van innovatie.' 

Partner en mede-oprichter van Gracious Zakaria Amlal vervult nu de rol van Hub Manager van Happy Horizon (Hub Den Haag - Rotterdam). 'De afgelopen 16 jaar heb ik mij met veel liefde, energie en passie ingezet voor al onze awesome brands en people. Door deze stappen zorgen wij er samen voor dat we Happy Horizon naar nog mooiere hoogtes gaan brengen.'

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in