Overslaan en naar de inhoud gaan

Querido volgt Stoter op bij Laurus

Laurus maakte vandaag bekend dat Monny Querido tot de Hoofddirectie van de onderneming zal toetreden.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Querido krijgt binnen de Hoofddirectie de verantwoordelijkheid voor Super de Boer en neemt daarmee de taken over van Harm-Jan Stoter die Laurus zal verlaten.

related partner content for mobile comes here

Waarom dat gebeurt is onbekend.

Monny Querido, thans nog directielid bij de succesvolle Belgische supermarktketen Colruyt, was al van 1996 tot 2003 werkzaam voor Laurus en Vendex Food Groep.

Van 2001 tot 2003 was Querido verantwoordelijk voor Laurus België, waar hij de verkoop van de Belgische activiteiten aan Colruyt heeft begeleid.

Daarvoor was hij algemeen directeur van Hero in Nederland.

Querido start zijn werkzaamheden voor Super de Boer op 1 november a.s.

Tot die tijd wordt zijn functie waargenomen door Jan Heuving, Directeur Operations Super de Boer.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in