Overslaan en naar de inhoud gaan

Nederlands nieuwsportaal komt met mobiele versie

Fuuzle, een gratis webdienst die realtime nieuws uit de hele wereld verzamelt en ontsluit, komt met een mobiele versie.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Nieuwsportaal Fuuzle verwacht snel te groeien nu het met een mobiele versie komt voor smartphones en tablets. De dienst heeft op dit moment 3000 bezoekers per dag.

related partner content for mobile comes here

RSS-feed
Fuuzle biedt toegang tot RSS-feeds uit de hele wereld. Dankzij het algoritme dat op basis van zoekcriteria steeds slimmer selecteert, kunnen gebruikers via Fuuzle gericht en snel informatie zoeken. Gevonden RSS-feeds worden binnen seconden geanalyseerd, geselecteerd, vertaald en aangeboden.

Feedly
Volgens directeur Marco de Goeij wordt Fuuzle steeds vaker door kenners vergeleken met grote concurrenten, zoals Blendle, Flipboard en Feedly. ‘We scoren vooral punten met onze alert service. Op basis van ingevoerde zoekcriteria krijg je iedere keer direct een e-mail van al het nieuws in jouw interessegebied. Verzameld over de hele wereld en realtime vertaald in het Nederlands.’

De bron
Aangezien Fuuzle de informatie niet ript, maar de gebruiker laat doorklikken naar de bron, is het platform is ook interessant voor content leveranciers. &;Via Fuuzle krijgen gebruikers gratis een groter bereik en meer naamsbekendheid,’ aldus Fuuzle.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in