Overslaan en naar de inhoud gaan

Multimediaal concept voor Turken in Europa

In het najaar van 2006 lanceert uitgeverij Tum Media een multimediaal concept voor de Turkse gemeenschap in Europa, met een nieuw wekelijks…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

In het najaar van 2006 lanceert uitgeverij een multimediaal concept voor de Turkse gemeenschap in Europa, met een nieuw wekelijks programmablad, een website en een tv-kanaal.

related partner content for mobile comes here

In een oplage van 300 duizend exemplaren verschijnt TÜM TV gelijktijdig in Nederland, Duitsland, België en Oostenrijk.

Door het grote aanbod van Turkse tv-zenders via de satelliet ziet de Turkse consument vaak door de bomen het bos niet meer, meent Tum Media. Printmagazine TÜM TV meot dit veranderen, met bijvoorbeeld de best bekeken en interessantste Turkse en Europese zenders op een heldere manier te gerangschikt.

Dit alles gebeurt in nauwe samenwerking met de belangrijkste omroeporganisaties in Turkije. 'We verwachten er veel van. Er leven ruim vier miljoen Turken in West Europa en in deze behoefte wordt tot op heden nog niet voorzien, aldus Ron van der Heiden, een van de initiatiefnemers.

Parallel aan het tv-magazine worden, via de satelliet, het on air TÜM TV-kanaal en de internetsite gelanceerd. (Nu nog 'under reconstruction'.)

De tv-zender zal uitzenden via de West Beam van TurkSat en te ontvangen zijn in het grootste deel van West Europa.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in